Mūsų darželyje balandžio 22 d. popietę „Muzikos šalyje smagu“ dalyvavo jaunieji įvairių specialybių atlikėjai iš Vievio meno mokyklos. Gausiai susirinkusiems mažiesiems klausytojams skambėjo fortepijono, smuiko, akordeono, fleitos ir gitaros melodijos.
Šis koncertas buvo puiki proga mažiesiems darželio vaikams susipažinti su įvairiais muzikos instrumentais, jų skambesiu bei grojimo būdais.
Kiekvienas jaunasis atlikėjas buvo apdovanotas gausiais aplodismentais bei saldžia dovanėle.
