Prasidėjus visuotiniam metinių deklaracijų laikui už 2023 m., nuoširdžiai dėkojame visiems (tėvams, globėjams, draugams), kurie skiriate geranorišką paramą Pylimų lopšeliui-darželiui  ir pervedate 1,2% gyventojų pajamų mokesčio.

                Jūsų paramos dėka galime puoselėti ir gražinti lopšelio-darželio aplinką, kurti saugias, patrauklias edukacines erdves.

               Tikimės, kad ir šiais metais, Jūs ir Jūsų artimieji, pasinaudodami Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, paskirsite paramą mūsų įstaigai.

               JŪS esate mūsų pagrindiniai rėmėjai.

          Paramos gavėjas – Elektrėnų sav. Pylimų lopšelis-darželis
          Įstaigos kodas: 190651378
          Adresas: Slėnio g 26, LT-21385, Pylimai
          Banko sąskaita: LT 074010042403932729
          Luminor bankas

         Informuojame, kad remiantis Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos užpildymo ir pateikimo taisyklėmis[1], nuo 2023 m. sausio 1 d. prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik e.būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

        Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį nuo 2023 m. mokestinio laikotarpio pajamų gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 dienos.

        Pažymime, kad gyventojų užpildyti popieriniai prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį paramai, atsiųsti paštu ar įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, nebus nagrinėjami.

        Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį, kad prašymai skirti paramą EDS nuo šių metų teikiami vedlio principu, per EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymas skirti paramą pateikiamas dažniausiai pildomų formų sąraše. Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

       Pagalba ir konsultacijos paramos skyrimo bei kitais mokesčių klausimais teikiama telefonu 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777. Taip pat galima pateikti paklausimą per Mano VMI, pasirinkus skiltį Paslaugos > Paklausimai > Paklausimo pateikimas. Primename, kad paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose – su išankstine rezervacija.