Įstaigoje veikia 3 grupės:

,,BORUŽĖLIŲ“ – ankstyvojo amžiaus grupė

(1.5-2 m. amžiaus vaikai)

Mažąsias ,,boružėles“ savo rūpesčiu ir meile grupėje apgaubia ikimokyklinio ugdymo mokytojos O. Nenartavičienė, E. Klimaikienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytojų padėjėja Z. Tomkevičienė

Mūsų grupei Boružėlei
                                            Šilta gera ir smagu.
                                            Siausim, dūksim, žaisim, šoksim
                                           Ir dainuosime kartu.

Grupėje mažieji yra mokomi būti draugiškais, dalintis žaisliukais su draugais, savarankiškais, bendrauti su grupės draugais. Vaikučiai taip pat yra mokomi gražaus ir kultūringo elgesio, mokosi gražiai ir tvarkingai valgyti, teisingai laikyti šaukštelį, naudotis servetėle. Mažieji žingsnis o žingsnio susipažįsta su juos supančiu pasauliu, kuris juos labai domina.

Nors ,,Boružėlių“ grupės vaikučiai dar labai maži, bet pagal savo galimybes jie aktyviai įsijungia į bendrą darželio veiklą ir jaučiasi tikrais Boružėlių šalies gyventojais.

,,SMALSUČIAI“ – jaunesniojo amžiaus grupė

(2-4 m. amžiaus vaikai)

Mes ,,smalsučiai“ iš darželio,
                                           Mėgstam dirbti iš peties.
                                           Žaidžiam, statom piešiam, kuriam,
                                           Ir šauniausia grupę turim.

Šiais metais į „Smalsučių” grupę ,,suskrido“ didelis būrys vaikučių, kuriuos kiekvieną rytą su šypsena pasitinka ikimokyklinio ugdymo mokytojos E. Ščiukienė, E. Klimaikienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytojų padėjėja L. Česlauskienė.

Šio amžiaus vaikai yra smalsūs pasaulio tyrinėtojai, eksperimentuojantys su aplinka, siekiantys sužinoti kas vyksta šalia jų, noriai bendraujantys su kitais žmonėmis.

Labai svarbus etapas šiame amžiuje – ištverti sunkumus ir nesėkmes, suprasti ir užjausti kitus, padėti vieni kitiems.

,,GUDRUČIAI“ – jaunesniojo amžiaus grupė

(5-6 m. amžiaus vaikai)

,,Gudručiai” – linksmi, judrūs, kūrybingi sportiški ir nuoširdūs. Jiems labai patinka žaisti, klausytis pasakėlių, piešti, sportuoti ir dainuoti. Grupės vaikučiai nori augti sveiki ir dideli, Bendrame būryje ,,gudručiams” smagu pamiklinti rankeles, pasukti galveles, pamankštinti liežuvėlius, padirbėti ir stropiai ruoštis į mokyklą. Mažajam „Gudručiui” kyla daug klausimų: kas? kaip? kodėl? Atsakymų visi kartu ieškome paslaptingoje ir beribėje žinių šalyje.

Mokslo metais ,,Gudručiai“ draugiški į savo būrį priima ir jaunesnio amžiaus vaikus – visiems kartu labai smagu. Kiekviena grupėje praleista dienelė atneša vaikams daug naujų žinių, įgūdžių ir gebėjimų.

Šilti pedagogių ir tėvelių santykiai padeda atrasti teisingiausius kelius į vaikų ugdymą(sį). Vaikučius mokyklai brandina ikimokyklinio ugdymo mokytojos R. Maknevičienė, E. Giliunienė, bei ikimokyklinio ugdymo mokytojų padėjėja I. Rafanavičienė

Tas ,,gudrutis“ toks gudrus,

Linksmas, geras ir smalsus.

Turi jis daug paslapčių,

Ir svajonių nepasiektų.